Kariera

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska patrz. tabelka, oferujemy stałą pracę w stabilnej firmie.

Stanowisko  

STANOWISKO TECHNOLOG

Na stanowisku wymagane są następujące kwalifikacje:
• wykształcenie: wyższe lub średnie w zakresie inżynierii spawalnictwa
• doświadczenie: minimum 1 rok pracy w zawodzie
• dodatkowe wymagania: obsługa komputera i znajomość narzędzi potrzebnych do przygotowania dokumentacji technicznej, praca w zespole, umiejtność nadzorowania pracy współpracowników.

oferta pracy jest wynikiem realizacji projektu nr RPZP.01.05.00-32-0011/16-00 „Podniesienie poziomu innowacyjności i konkurencyjności firmy JW Steel Construction Sp. z o.o. Sp. k. poprzez wdrożenie zintegrowanego systemu monitorowania wykonywanych, różnoimiennych połączeń spawanych w ramach Działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji w Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH Z UPRAWNIENIAMI: CERTYFIKAT TUV SUD W METODZIE 138/136. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133 poz. 883).

Logowanie